Test Coopera

dla wszystkich: Ostrołęka

Sobota, 24 września

10:00 - 14:00

stadion MZOST i IT Ostrołęka - ul. Witosa 1

Dowiedz się więcej Wyniki

Bezpłatny

Udział nic nie kosztuje. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy, cerytyfikat z wynikiem oraz butelkę wody.

Dla wszystkich

Zapraszamy wszystkich – niezależnie od płci, wieku, stażu biegowego i poglądów politycznych.

Ogólnopolski

od Szczecina do Rzeszowa sprawdzamy naszą kondycję fizyczną

O Teście

Test Coopera polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut - nic więcej. Można biec, maszerować, skakać, byle pieszo.

Przyjdź i pobij swój dotychczasowy wynik.

Jeśli nie robiłeś tego wcześniej - nie zmarnuj szansy.

Czytaj więcej

Informacje ogólne

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera, który odbędzie się 24 września 2022 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce.

Test skierowany jest do Wszystkich, zarówno do doświadczonych, jak i początkujących zawodników, nie zależnie od wieku, pochodzenia społecznego, czy też sprawności fizycznej.

Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach.

Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik.

Włączmy się do ogólnopolskiej akcji badania poziomu wydolności www.testcoopera.pl oraz ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i zintegrować się społecznie.

Udział w Teście jest nieodpłatny

Najlepszych czekają nagrody niespodzianki. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu i pamiątkowy numer startowy.

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Testu!

UWAGA ! Wypełnij stosowną Deklarację i złóż w biurze zawodów, niepełnoletni składają deklarację podpisaną przez rodziców/prawnych opiekunów.

Zgłoszenia potrwają do 22 września 2022 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.

Program minutowy:

9:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)

10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu najmłodszych z rodzicami; kolejne biegi odbywać się będą co 30 min.; wręczenie certyfikatów i wyróżnień nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.

10:30 – Bieg najmłodszych z rodzicami

11:00 – Bieg dzieci i młodzieży

11:30; 12:00 – Biegi OPEN

12:30 – Bieg Norwidowski 13:00 – Bieg po rekord

13:30 – Bieg Solidarności

14:00 Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców Testu Coopera oraz testów sprawnościowych i konkursów przeprowadzonych na bezpłatnych zajęciach lekkoatletycznych z UKS Clan.

Patronat: Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik
Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki,
Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł,
Dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego wraz ze Szkołą Promocji Zdrowia w Ostrołęce Paweł Rafał Natkowski.

Narodowy koordynator: Ministerstwo Sportu i Turystyki

Serdecznie zapraszamy w imieniu partnerów i współorganizatorów.

Do zobaczenia na bieżni !

Organizator

UKS Clan Ostrołęka

 

WYNIKI

Kiedy i gdzie?

Sobota, 24 września

10:00 - 14:00

stadion MZOST i IT Ostrołęka - ul. Witosa 1

Aktualności

Test Coopera po raz piąty w Ostrołęce

W sobotę 26 września 2020 na stadionie miejskim w Ostrołęce po raz piąty odbył się Test Coopera dla Wszystkich. Test zorganizowany został przez UKS Clan działający przy II LO w Ostrołęce w czasie obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu włączając się do ogólnoeuropejskiej kampanii #BeActive (Bądź aktywny). W teście  uczestniczyło ponad 100 osób. Wystartowało więcej kobiet niż mężczyzn. Czytaj dalej »

Ostrołęka pierwsza na jesieni

16 września 2018 roku na stadionie w Ostrołęce odbyła się III edycja Testu Coopera dla Wszystkich badającego poziom wydolności organizmu. Organizatorem Testu był UKS CLAN działający przy II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce. Na podstawie norm dostosowanych do wieku i płci uczniowie Szkoły Promocji Zdrowia pomagali uczestnikom biegu odczytać poziom wydolności, badali ciśnienie i Czytaj dalej »

Po raz drugi w Ostrołęce

W minioną sobotę 16 września 2017 r. na stadionie miejskim w Ostrołęce odbyła się II edycja „Testu Coopera dla Wszystkich ”, mającego na celu: sprawdzenie poziomu kondycji fizycznej, popularyzację biegu jako najprostszej i najtańszej formy aktywności ruchowej, promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia, a także integracja dzieci, młodzieży i dorosłych z różnych środowisk oraz aktywizacja całych Czytaj dalej »

Po raz pierwszy w Ostrołęce

W sobotę na stadionie miejskim w Ostrołęce odbył się „Test Coopera dla Wszystkich 2016”. W pierwszej edycji ostrołęckiego testu wzięło udział około 60 osób. Czas na podsumowania i garść statystyk. Startujący zawodnicy pokonali w sumie 118 km 55 m, w tym kobiety 60 km 311 m, a mężczyźni 57 km 744 m. Średni pokonany dystans przez Czytaj dalej »

Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij