Test Coopera

dla wszystkich: Warszawa-Targówek

Niedziela, 25 września

10:00-16:00

Stadion OSiR Targówek - ul. Łabiszyńska 20

Dowiedz się więcej Wyniki

Bezpłatny

Udział nic nie kosztuje. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy, cerytyfikat z wynikiem oraz butelkę wody.

Dla wszystkich

Zapraszamy wszystkich – niezależnie od płci, wieku, stażu biegowego i poglądów politycznych.

Ogólnopolski

od Szczecina do Rzeszowa sprawdzamy naszą kondycję fizyczną

O Teście

Test Coopera polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut - nic więcej. Można biec, maszerować, skakać, byle pieszo.

Przyjdź i pobij swój dotychczasowy wynik.

Jeśli nie robiłeś tego wcześniej - nie zmarnuj szansy.

Czytaj więcej

Informacje ogólne

OSiR Targówek wspólnie z Dzielnicą Targówek oraz AZS Warszawa zapraszają na Test Coopera dla Wszystkich!

Nie ważne czy biegasz maratony czy też rekreacyjnie truchtasz po parku, czy sport znasz tylko z ekranu telewizora. Nasz Test Coopera przeprowadzimy w niedzielę 26 września i jest on właśnie dla Ciebie.

Biegi startują od godziny 10:00 co 20 minut do godziny 16:00 (start ostatniego biegu zaplanowany jest na godzinę 15:40). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Przychodząc na bieżnię już wygrywasz. Za pół roku zawsze masz powód, żeby poprawić wynik!

Przyjdź i sprawdź swoją kondycję oraz wytrzymałość. Na miejscu dla części osób czekają pamiątkowe gadżety, dla wszystkich numer startowy, dyplom i woda.
Test Coopera trwa zaledwie 12 minut. Chyba każdy może znaleźć w ciągu doby tyle czasu dla zbadania swojej kondycji fizycznej. Po biegu sędziowie sprawdzają ile metrów pokonaliście. Wynik jest odczytywany w tabeli stworzonej przez amerykańskiego lekarza Kennetha Coopera. Przykładowo mężczyzna w wieku 20-29 lat na wynik dobry musi przebiec od 2400 m –2800 m, natomiast kobieta w tym samym wieku 2200–2700 metrów.

Co zrobić, aby wziąć udział w Akcji Test Coopera dla Wszystkich:

  • należy dokonać internetowej rezerwacji na konkretną godzinę testu
  • W dniu Testu zapisać się na stadionie i czekać na wyznaczoną godzinę.

Uwaga!! Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego - deklaracja

 

Wyniki: 

Galeria zdjęć:

Organizator:                       

                               

Partnerzy:

                    

 

 

 

 

Partner techniczny:    

                                             

gepard

Dodatkowe atrakcje

Warszawski Test Coopera dla Wszystkich to także akcja „Wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły”. Szkoła, z której lub, dla której pobiegnie najwięcej osób w akcji na Targówku otrzyma czek o wartości 2000 zł na zakup sprzętu sportowego!

Pamiętajcie, aby w polu SZKOŁA/UCZELNIA/DRUŻYNA: wpisać swoją lub zaprzyjaźnioną szkołę.

 

 

Kiedy i gdzie?

Niedziela, 25 września

10:00-16:00

Stadion OSiR Targówek - ul. Łabiszyńska 20

Aktualności

TARGÓWEK PRAWIE ODLECIAŁ PODCZAS TESTU COOPERA DLA WSZYSTKICH

959 446 metrów – taki łączny dystans pokonali uczestnicy Testu Coopera dla Wszystkich rozgrywanego na Targówku. W praktyce oznacza to, że biegnąc w sztafecie dotarliby z Warszawy niemal do samej stolicy Słowenii Lublany. W pierwszą sobotę października, na stadionie przy ul. Łabiszyńskiej wystartowało blisko 500 biegaczy i biegaczek, którzy chcieli sprawdzić stan swojej formy. Uczestnicy Czytaj dalej »

Aktywna Warszawa

836 osoby w Ursusie

To był prawdziwy rekord frekwencji. Ciężko było przewidzieć, że aż tyle osób wystartuje w Ursusie. W poprzednich testach w tej dzielnicy Warszawy startowało około 200, 300 osób. Tym razem stawka była wysoka. Uczniowie i ich rodziny walczyły o czek o wartości 3500 zł od firmy Veolia Energia Warszawa na zakup sprzętu sportowego w sklepie DECATHLON Czytaj dalej »

Mocny początek Testu Coopera w Warszawie

Ruszyliśmy z Jesiennym Testem Coopera dla Wszystkich w Warszawie. Tym razem są to trzy akcje, na Targówku, Ursusie i Ochocie. Po raz drugi gościliśmy z wydarzeniem na Targówku i po raz drugi jesteśmy mile zaskoczeni frekwencją. 561 osób przyszło na stadion OSiR Targówek aby sprawdzić swoją kondycję fizyczną. Biuro zawodów oraz stadion pękały w szwach, Czytaj dalej »

Kontakt

Telefon:

574929109

Email:

piotr.zebrowski@azs.waw.pl

Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij