Już w najbliższy weeekend zapraszamy na toruński stadion przy ul. gen. Józefa Bema 23/29. Zaczynamy od piątkowych sprintów, które rozpoczną się od godziny 19.00, a będą prowadzone przez Fundację Biegam Bo Lubię.

Niedziela natomiast należeć będzie dla tych co lubią dłuższe dystanse. Kolejna, bo już 4 odsłona Ogólnopolskiego Testu Coopera dla Wszystkich zagości na tartanie stadionu miejskiego. Zapraszamy serdecznie od 9.30 do 13.30 wszystkich – tych, którzy biegają, chodzą z kijkami, czy też z wózkami dziecięcymi. Pierwsze biegi, rozgrzewkę poprowadzą członkowie Biegam Bo Lubię, którzy to także dla osób, które wystartowały w pierwszych 4 biegach rozlosują ciekawe upominki!

Test jest również świetną okazją do przełamania oporów z bieganiem – można tą imprezę potraktować jako początek swojej aktywności ruchowej. Ciekawym doświadczeniem może być sprawdzenie jaki jest poziom naszej kondycji fizycznej przed cyklicznym poruszaniem się i porównanie go z następną edycją, którzy organizatorzy chcą przeprowadzić jesienią tego roku.

O tym że Toruń ma w sobie coś z biegania (toRUN), nie trzeba nikogo przekonywać – nazwa zobowiązuje! W tamtym roku w dwóch edycjach pobiegło w sumie 190 uczestników – od maluchów, po ich dziadków nawet pradziadków. Czekamy na Ciebie, dyskretnie także licząc że przełamiemy barierę 200 osób.

Podsumowując:

Miejsce: Stadion Miejski im. G. Duneckiego w Toruniu, ul. gen. Józefa Bema 23/29

Termin: sprinty – 7 VI 2013r. godz. 19.00

Test Coopera dla Wszystkich – niedziela 9 VI 9.30-13.30

Do zobaczenia na stadionie!

PS Co prawda zapisy internetowe już się skończyły, ale ciągle istnieje możliwość aby w czasie trwania akcji przyjść na stadion i się zapisać.